LUANDA Rhodesian Ridgebacks   since 2002

25.05.2019 -XXIV. Specialty SKCHR Pezinok

Ostatná aktualizácia: 20 august 2020
Napísané: 17 august 2020
Návštevy: 39

SV 2019maj BOB BOSBOB - NDOKI HIGHLANDER
BOS - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
BOJ - DARREN IGGY KAWERIA
BOV - BARTOLI Z KLEONY
BEST PUPPY - XOLANI OF KA-UL-LI`S RIDGES
BIS BABY - E´ZENA ARTE CASSARI
Entry: 63 RR

source: https://skchr.sk/vysledky-vystav-2020/vysledky-vystav-2019/1291-xxiv-sv-pezinok-rozh-m-krchnava

PSY - TRIEDA VETERÁNOV
V1 BOV BARTOLI Z KLEONY    
O: NTCHWAIDUMELA EAST LUIS M: ARIEL OD ALBERTOVA JEZERA
Ch: ŽLKOVANOVÁ IVANA Maj.: BELAJOVÁ MILENA
       
SUKY - TRIEDA VETERÁNOV
V1 CC BLUE BERRY TATRANSKÁ AFRIKA    
O: NTCHWAIDUMELA EAST LUIS M: CATHY Z ÚDOLÍ KOCÁBY
Ch: HANDZUŠOVCI ESTER A JÁN Maj.: HANDZUŠOVÁ ESTER
       
PSY - TRIEDA ČESTNÁ
V1 CC HAKER RUDY UROK    
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: ESIS APAZO FOLWARK ZWIERZECY
Ch: BORTNIK-MORAJDA BOGUSLAWA Maj.: BENČIČOVÁ ADRIANA
       
VD2 ALLIE FERLIGOV    
O: ALPHA OF SHINGAMONGA M: ANY-LYSIPPE SARANGA CHIEN CURLY
Ch: ZOLOTÁR STANISLAV Maj.: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE
       
SUKY - TRIEDA ČESTNÁ
V1 FUMI SKYE MANWË    
O: ARTABAN CIEPLY DOM M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA  Maj.: RAJDLOVÁ TEREZA
       
PSY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST
VN1 EL ROY ARTE CASSARI    
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
Ch: Likierovci Zuzana a Martin Maj.: LUKAČÍN MILAN
       
VN2 EREBOS ARTE CASSARI    
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
Ch: Likierovci Zuzana a Martin Maj.: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ K.
       
VN3 RAMI LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: FESZTY KATARINA
       
SUKY - TRIEDA MLADŠÍ DORAST
VN1 BEST BABY - E´ZENA ARTE CASSARI
O: KANGELANI´S SADIKI BY RED M: BELL´S-JOY ARTE CASSARI
Ch: LIKIEROVÁ ZUZANA Maj.: LIKIEROVÁ ZUZANA
       
VN2 RHIANNA LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: CHILOLO IMK MIRROR IMAGE M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: LAKOTOVÁ LÍVIA
       
PSY - TRIEDA DORAST
VN1 XABBO OF KA-UL-LI`S RIDGES    
O: ZURIMAHALI JABBO M: ZURIMAHALI FIONA
Ch: ULRIKE LICHTENAUER Maj.: ULRIKE LICHTENAUER
       
VN2 EROS GRANDE BY BLACK RIVER KINGDOM  
O: HAKER RUDY UROK M: CHILLI PRINCESS OF   BLACK RIVER KINGDOM
Ch: ALBERT ADELA Maj.: ALBERT ADELA
       
SUKY - TRIEDA DORAST
VN1 BEST PUPPY - XOLANI OF KA-UL-LI`S RIDGES
O: ZURIMAHALI JABBO M: ZURIMAHALI FIONA
Ch: ULRIKE LICHTENAUER Maj.: ULRIKE LICHTENAUER
       
TRIEDA PET
1 ARCADIAN CRUZ OF LIUWA    
O: HOMER PRĘGOWCE Z JASIENIA M: EVENING STAR OF LUANDA
Ch: VODZINSKÝ VLADIMÍR Maj.: VODZINSKÝ VLADIMÍR
       
PSY - TRIEDA MLADÝCH
V1 CAJC, VÍŤAZ MLADÝCH ŠV, BOJ - DARREN IGGY KAWERIA
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: AKANKE NADIRA KAWERIA
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: KIKA PETR
       
V2 r.CC PRINCE LAKOTA LÖWENSCHWANZ    
O: KANGELANI´S PERFECT CHOICE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LIVIA Maj.: STRHÁK PETER
       
V3 KISS ME ROMEO SLUNCE ZAMBEZI
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M:  EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
chov: ŠESTÁKOVÁ LENKA maj: ŠESTÁKOVÁ LENKA
       
V4 ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN    
O: SHAYELA KIMONI NGWANI RAVIRA M: NDOTO AILA ADHAMA OFF
Ch: DIRKS H. A. Maj.: PAPÁNKOVÁ VIERA + MODROVSKÝ BRANISLAV
       
PSY - TRIEDA STREDNÁ
V1 CAC MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: EQUINOX IN MY SOUL QWANDOYA M:  KIMI Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
chov: HUMLÍČKOVÁ EVA maj: BUDZEL MARIÁN + SNĚHOTOVÁ ZUZANA
       
V2 r.CAC - WENDO OF KA-UL-LI`S RIDGES
O: LIHUNTRA ANGU TARAJA M:  ZURIMAHALI FIONA
chov: LICHTENAUER ULRIKE maj: LICHTENAUER ULRIKE
       
V3 DARREN PRINCE ENERGY OF AFRICA
O: GIACOBBE AKONO Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP M:  BONNY GOLDEN STAR ENERGY OF AFRICA
chov: MASAŘÍK JAROSLAV maj: DRÁBKOVÁ PAVLA
       
V4 CHAKA KAN ARTE CASSARI
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M:  RED HOT LINE KERRI-BELLA
chov: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN maj: LACO JURAJ + LACOVÁ MILUŠE
       
V B´ONE BOWEN MALAWI WAY
O: GUNTHWAITE JACK SWAGGER M:  TUSANI MISS MALAWI
chov: KOCHAN MAREK maj: ZÁMEČNÍK MILOŠ+KMOTRIKOVÁ
       
ABSENT CHEROKEE ARTE CASSARI
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M:  RED HOT LINE KERRI-BELLA
chov: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN maj: HLADKÁ JANKA
       
PSY - TRIEDA OTVORENÁ
V1 CAC, VÍŤAZ ŠV, BOB - NDOKI HIGHLANDER
O: EVERGRACES LEAGUE OF LEGENDS JAX M: NDOKI ETARA KIRUNA
Ch: KÖRNER CLAUDIA Maj.: RADKE STEFANIE + KÖRNER CLAUDIA
       
V2 r.CAC - EROS KEY TO HEART SLUNCE ZAMBEZI
O: AMBER GRAND STAR QWANDOYA M: REX VENTORS TRINITY
Ch: ŠESTÁKOVÁ LENKA Maj.: PLUTKO JÁN + LENKA ŠESTÁKOVÁ
   
V3 WATAPTU ALWAYS RUN TO YOU
O: YE YAPHA ISIPHO GATHII M: NDOKI FIRST IN FLIGHT FEYONA
Ch: PÁDIVÁ ALEXANDRA Maj.: KRUŽLÍKOVÁ Z. + KORE ALEXANDER
       
V4 BLIZZARD KIRKÉ ZE STUDÁNEK    
O: BOMANI IRSANIA M: AMALIE KIRKÉ ZE STUDÁNEK
Ch: LIŠKOVÁ NARCISA Maj.: JURÍČEK MILAN
       
PSY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1 CAC CC NAJ PES Z SK CHOVU - RIDGEBACK´S HIARI JOEY
O: SHELRIDGE AUSSIE REBEL M: RIDGEBACK´S HIARI CHANYA
Ch: MACHO JOZEF Maj.: SLANINOVÁ SIMONA
       
V2 r.CAC - HIRU MASAWI G'MUSANA MANWË
O: MOHAGET'S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA Maj.: RAJDLOVÁ TEREZA
       
V3 KANGELANI´S PERFECT CHOICE
O: VILLAGEDOGS KAMAKANA M: KANGELANI´S KUWA KITA
Ch: HJARTOY MARIT Maj.: LIKIEROVÁ ZUZANA
       
V4 GATEWAY TO HEAVEN SLUNCE ZAMBEZI
O: USAKOSE AIR OF SUCCESS OF GONDWANA M: REX VENTORS TRINITY
Ch: ŠESTÁKOVÁ LENKA Maj.: BELAJOVÁ MILENA
       
SUKY - TRIEDA MLADÝCH
V1 CAJC, VÍŤAZ MLADÝCH ŠV - KEEP´N MY HEART EMMA SLUNCE ZAMBEZI
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
Ch: ŠESTÁKOVÁ LENKA Maj.: ŠESTÁKOVÁ LENKA
       
V2 r.CC OCEANA HE-DE MONO FCI    
O: ESPECIAL NELSON OF PERLA AFRIKY M: SRDCE AFRIKY AMIGO BETANNY
Ch: NOGA BARBARA Maj.: BORIS MAREK
       
V3 EBBY THE JEWEL ENERGY OF AFRICA  
O: MKANGAWI AKINWUNMI CHAKA M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: MASAŘÍK JAROSLAV + MASAŘÍKOVÁ   J.
       
V4 NUBIRA DARMA    
O: COJOCHRIPA EREVU RAFIKI M: LILI MARLEN DARMA
Ch: DLOUHÁ DAGMAR Maj.: KONTÁROVÁ KATARÍNA
       
VD AZIZI ASU ZULULAND    
O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE
Ch: KRAJČÍROVÁ ZUZANA Maj.: KRAJČÍROVÁ ZUZANA
       
ABSENT AZIZI ALMOND HONEY ZULULAND    
O: TUSANI X-CALIBUR RR M: TUSANI WINNING WINNIE
Ch: KRAJČÍROVÁ ZUZANA Maj.: HOCKOVÁ PETRA
       
SUKY - TRIEDA STREDNÁ
V1 CAC - CATCH A FALLING STAR LEBOMBO
O: ELANGENI BRAVEHEARTRULES M: DYKUMOS SUCHA BLONDE AMBITION
Ch: PÁRTLOVÁ ŠÁRKA Maj.: HUBOŇOVÁ KATEŘINA
       
V2 r.CAC r.CC - COCO CHANEL ARTE CASSARI
O: KANGELANI´S PERFECT CHOSE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
Ch: LIKIEROVÁ ZUZANA Maj.: LIKIEROVÁ ZUZANA
       
V3 SAIMON´S PRAIDE WORLDWIDE CELEBRITY 
O: MAANHAAR PRIMO-CREATUS FATEFUL BENJAMIN M: SAIMON´S PRIDE SHADOW OF A SHADE
Ch: OBUKHOVA O.N. Maj.: VÁCLAVÍK LIBOR
       
V4 CHARISSE JOY OF AFRICA    
O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
Ch: VŠELKOVÁ JANA Maj.: BENČIČOVÁ ADRIANA
       
V ANGIE Z OSYČINSKÉHO ÚDOLÍ
O: ADDY JONAS NYMBE M:  BRIA Z RUŽOVÉHO PANSTVÍ
chov: VANNAYOVÁ LUCIE maj: KANIANSKA KRISTÍNA
       
V AWESOME SKY OF LIUWA
O: HOMER PRĘGOWCE Z JASIENIA M:  EVENING STAR OF LUANDA
chov: VODZINSKÝ VLADIMÍR maj: VODZINSKÝ VLADIMÍR
       
V ELEGANCE LOVE EFIA OF MUNA YA KUSINI
O: BOMANI IRSANIA M:  STANGERS LAND ALFA CENTAVRA
chov: HOPPE JASMINE maj: RYŠAVÁ MARTA
       
V GRACEFUL G. GEISHA TATRANSKÁ AFRIKA 
O: LUKSUS Z WERWA M: ES ELISHA TATRANSKÁ AFRIKA
Ch: HANDZUŠOVCI JÁN A ESTER Maj.: SZABOVÁ HENRIETA
       
VD CEANA JOY OF AFRICA    
O: CHIBALE "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA M: ACHIRD JOY OF AFRICA
Ch: VŠELKOVÁ JANA Maj.: KOVÁČIKOVÁ MARTINA
       
VD WAKATI OF KA-UL-LI`S RIDGES    
O: LIHUNTRA ANGU TARAJA M: ZURIMAHALI FIONA
Ch: LICHTENAUER ULRIKE Maj.: LICHTENAUER ULRIKE
       
SUKY - TRIEDA OTVORENÁ
V1 CAC CONNIE LIONESS ENERGY OF AFRICA
O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: HAVLÍKOVÁ NIKOL
       
V2 r.CAC - HONEY SPICE MANWË
O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA Maj.: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA
       
V3 BASHA ROSIE CANIS REGALIS
O: QUAMAR OF KA-UL-LI´S RIDGES M: CAIRO AFRICAN QUEEN WANDELLMERE
Ch: VITOL VLASTINIL Maj.: LICHTENAUER ULRIKE
       
V4 O'HARA SCARLETT OD CYKASU
O: ECAILLE ANUNNAKI M: MINNIE OD CYKASU
Ch: JANOUŠKOVCOVÁ RENÁTA Maj.: KOZICOVÁ IVANA + PAPALA I.
       
V ADDISON OF PRESSBURGERS´S PAWS
O: HABI ALEX ASILIA LÖWENSCHWANZ M: JEMMA AQUILA BOJNICE
Ch: BUZÁŠIOVÁ DENISA Maj.: BUZÁŠIOVÁ DENISA
       
V AIMY Z DAŠICKÉHO ZÁMOSTÍ
O: RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA M: BONNIE LILA BORANA
Ch: POLÁKOVÁ SVATAVA Maj.: ONDROVIČOVÁ STANISLAVA
       
ABSENT TUSANI ZIMBA NALA
O: GUNTHWAITE JACK SWAGGER M: TUSANI RED ROSE
Ch: TUŠANOVÁ MONIKA Maj.: ŠARLÁKOVÁ ANDREA + ŠARLÁK DAGOBERT
       
SUKY - TRIEDA PRACOVNÁ
V1 CAC CC - CAMISHA RUBI KAWERIA
O: DREAM COME TRUE BY QWANDOYA M: AKANKE NADIRA KAWERIA
Ch: FILIPEJOVÁ ZITA Maj.: FILIPEJOVÁ ZITA
       
SUKY - TRIEDA ŠAMPIÓNOV
V1 CAC VÍŤAZ ŠV, BOS, NAJ SUKA Z SK CHOVU - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
O: KANGELANI'S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
Ch: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN Maj.: VOJTÁŠOVÁ SABINA
       
V2 r.CAC - HAYATI MANWË
O: MOHAGET´S MISTER MASAI M: BADAWI MANWË
Ch: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA Maj.: NOVOSÁDOVÁ KATEŘINA
       
V3 BELL´S - JOY ARTE CASSARI    
O: KENGELANI´S PERFECT CHOISE M: RED HOT LINE KERRI-BELLA
Ch: LIKIEROVCI ZUZANA A MARTIN Maj.: VRŠANSKÁ OHRABLOVÁ K.
       
V4 CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA
O: ZAMBOO OF MALABO APD M: AISCHA ENERGY OF AFRICA
Ch: MASAŘÍK JAROSLAV Maj.: MASAŘÍK JAROSLAV
       
V DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM 
O: CHIBALE HABEEBAH OF SHINGAMONGA M: CARAMEL ROXY BY LUANDA
Ch: ALBERT ADELA Maj.: ALBERT ADELA + BENČIČOVÁ ADRIANA
       
V MEMA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
O: MKANGAWI AKIIKI ALVIN M: KABISA PERLA AFRIKY LÖWENSCHWANZ
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: BLAŠKOVÁ ŽELMÍRA
       
V NKOSAZANA LAKOTA LÖWENSCHWANZ  
O: KANGELANI ´S PERFECT CHOISE M: CORCA "HABEEBAH" OF SHINGAMONGA
Ch: LAKOTOVÁ LÍVIA Maj.: LAKOTOVÁ LÍVIA
       
NAJKRAJŠÍ PES ZO SLOVENSKÉHO CHOVU - RIDGEBACK´S HIARI JOEY
       
NAJKRAJŠIA SUKA ZO SLOVENSKÉHO CHOVU - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
       
SÚŤAŽE:      
       
MLADÝ VYSTAVOVATEĽ / JUNIOR HANDLING
1.  ERDÉLYI MAREK    
2.  KANIANSKA VIKTÓRIA    
3. LAKOTOVÁ SHARON    
 
NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA PES / BEST YOUNG HEAD MALE
1. ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN    
2. MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU    
3. EREBOS ARTE CASSARI    
       
NAJKRAJŠIA HLAVA PES / BEST ADULT HEAD MALE
1. NDOKI HIGHLANDER    
2. CHAKA KAN ARTE CASSARI    
3. ARCADIAN CRUZ OF LIUWA    
       
NAJKRAJŠIA MLADÁ HLAVA SUKA/BEST YOUNG HEAD FEMALE
1. NUBIRA DARMA    
       
NAJKRAJŠIA HLAVA SUKA / BEST ADULT HEAD FEMALE
1. ELEGANCE LOVE EFIA OF MUNA YA KUSINI
2. HAYATI MANWË    
3. DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM 
       
NAJKRAJŠÍ RIDGE / BEST RIDGE
1. DIVA CARAMEL BY BLACK RIVER KINGDOM 
2. ZALIWA NDOTO PURPLE RAIN    
3. CHARISSE JOY OF AFRICA    
       
NAJKRAJŠÍ POHYB / BEST MOVEMENT
1. NDOKI HIGHLANDER    
2. FUMI SKYE MANWË    
3. MAX Z TIKOVICKÉHO VRŠKU    
       
NAJKRAJŠÍ PÁR / BEST BRACE
1.  KANGELANI´S PERFECT CHOICE * COCO CHANEL ARTE CASSARI  
  LIKIEROVÁ ZUZANA
2.  WENDO OF KA-UL-LI`S RIDGES * XOLANI OF KA-UL-LI`S  
  LICHTENAUER ULRIKE    
       
NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA / BEST BREEDERS GROUP
1.  ENERGY OF AFRICA - MASAŘÍK JAROSLAV  
2.  OF KA-UL-LI`S RIDGES -  LICHTENAUER ULRIKE
3.  SLUNCE ZAMBEZI - ŠESTÁKOVÁ LENKA