Šteniatka 4týždne - v záhrade :)

Naše šteniatka prvý krát v záhrade.

Máme voľných krásnych štandardných chlapcov a z dôvodu zatiaľ nepotvrdenej rezervácie pravdepodobne aj jedno štandardné dievčatko.
Pre viac info píšte volajte.
 Fotografie zo záhrady nájdete tu:
mr dark green 4weeks old IMG 3920mr dark blue 4weeks oldIMG 3658Ďakujem Sofke a Nelke za pomoc s fotením :).

Šteniatka - 3 týždňe

Naše šteniatka sa začínajú navzájom spoznávať, naučili sa papať z misky šteniatkovsku stravu, spoznávať predmety okolo, hračky, bežné zvuky domácnosti, vnímajú už naše objatia a učia sa byť čistotné :).
Niektoré šteniatka máme ešte nezadané, pre viac informácií nás kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Fotografie z 3týždňa ich života nájdete TU.
3 weeks old L litter IMG 3224

Šteniatka majú 2 týždne

Šteniatka v 2 týždni ich života mali prvý krát ostrihané nechtíky a boli odčervené.
Všetci krásne priberajú na váhe otvorili sa im očká a otvárajú sa zvukovody. Fotografie z ich druhého týždňa života nájdete TU.
2 weeks old L litter IMG 3137

Naše šteniatka - 1týždeň

Nové fotografie šteniatok z ich 1 týždňa na svete :)
Všetky bábätká skvele prosiepavjú a sú veľmi životaschopné. Viac fotografií TU!
Luand puppies 1st week IMG 2931

Predstavujeme naše novonarodené šteniatka - VRH L 17.07.2023

S veľkou radosťou oznamujeme, že 17.Júla 2023 skoro ráno naša Nessinka priviedla na svet svoje krásne zdravé detičky expresným spôsobom :).
Nessy začala pôrod o 01:28 (17.07.) za 4 hodiny porodila 11 šteniatok (bohužiaľ jedno dievčatko sa narodilo mŕtve - "nadýchalo sa po ceste von plodovej vody" a hoci som sa snažila o resuscitáciu, nepoarilo sa mi ju priviesť späť. Leť do neba anjelik môj!, Po 11 šteniatku si Nesinka urobila 2hodinovú pauzu a následne priviedla na svet ešte 2 ďalšie.
Som  šťastná a veľmi hrdá na našu milovanú Nessy, aký hladké a rýchly pôrod! VŠETKY šteniatka sú s ridge - iba jedna fenka má 1 korunku navyše - všetky ostatné ridge sú v poriadku.
Konečné skóre je 12 šteniatok 8 chlapcov a 4 dievčatá. Som veľmi vďačná všetkým hviezdam na nebi, všetkým našim anjelom strážnym...

Podrobné informácie o narodení nášho L - vrhu zo spojenia Nessy x Erebos nájdete TU!
LUANDA L-litter 17.Jul 2023


Informácie o rodičoch:

Just Like a Dream of Luanda - Best Rhodesian Ridgeback 2022 DOG CUP SKJ !

Veľmi sa tešíme, že naša "Daisy" - EJW 21, Multi JCh, Multi Winner *JUST LIKE A DREAM OF LUANDA* ako mladá sučka sa v súťaži Slovakia Dog Cup 2022 - umiestnila na 🏆1 mieste v plemene Rhodesian Ridgeback - s najvyšším počtom bodov 234 (zo slovenských výstav).
Daisy DOG CUP RR WINNER 2022
Zhrnutie roka:

Šťastný Nový rok 2023 !

PF 2023V Novom roku chcem všetkým popriať aby Vám každý nádych priniesol lásku, zdravie a pozitívnu energiu do života a každý výdych odstránil napätie, pochybnosti a strach zo života. Nech každé slovo vyslovené je pravdivé, povzbudzujúce a láskavé... Všetko dobré v 2023 a veľa slnečných dní... Ďakujem roku 2022, že mi priniesol nielen krásne a radostné chvíle ale aj veľa ťažkých, ktoré boli mojim veľkým učiteľom...Ďakujem všetkým hviezdam na nebi, mojim anjelom strážnym a všetkým nádherným srdciam, ktoré som mohla v roku 2022 stretnúť. Ďakujem, ďakujem, ďakujem...